Keila Teraapiakeskuse suvelaager

PAI ISEENDALE

7.-9. august 2019 Roosta Puhkekülas

Keila Teraapiakeskuse suvelaager

PAI ISEENDALE

7.-9. august 2019 Roosta Puhkekülas

Laagri info

Laagri hind on 249,- eur, mis sisaldab:

2 ööd Roosta Puhkekeskuse 4-kohalistes majades
2 hommikusööki, 2 lõunasööki ja 2 õhtusööki
treeninguid ja grupiteraapiaid

Osalemise kinnituseks palume teha ülekanne 100,- eur juunikuu lõpuks
MTÜ Tervise Teenistuses
EE057700771002626737

Selgituseks Roosta Laager 7-9 august ja nimi 

Kohtade arv laagris on piiratud!

Täpsem info
kaia@inpilates.ee

Treenerid

Treenerid

Kaia Heinleht

Olen terve elu palju liikunud ja nautinud füüsilist aktiivsust. Viimased 12 aastat oma 25-aastasest treeneritöö staažist olen pühendanud Pilatesele. Naudin selle treeningsüsteemi terviklikkust, mis arendab kehatunnetust, jõudu, painduvust, keskendumisvõimet ja koordinatsiooni. Pilatese mitmekülgsus ja sügavus on hoidnud mind aastaiad selle treeningstiili juures ning jagan rõõmuga oma kogemust.

Katrin Saliste

Olen tänaseks kunstiterapeudina töötanud 3 aastat, millest 1, 5 aastat Keila Teraapiakeskuses. Eelnevalt olen õppinud psühholoogiat ja töötanud aastaid peamiselt laste ja noortega. Kunstiteraapias saavad kokku kunst ja psühhoteraapia, mis minu silmis võimaldavad jõudu inimese aitamises ja enda leidmises sügavamatesse kihtidesse, kus sõnadest jääb vahel puudu.

Kai-Riin Tomera

Olen joogaõpetaja, tantsija ja hetkel Soome ülikoolis füsioteraapia õpingutega lõpusirgel. Keila Teraapiakeskuse suvelaagris juhendan vinyasa joogastiili, kus fookus on dünaamilisel liikumise ja hingamise koostööl. Minu jaoks on tähtis praktiseerida viisil, et liigesed oleksid toetatud, keha stabiilne ja inimese individuaalsus keskmes. Vinyasa jooga on mulle südamelähedane just seetõttu, et meenutab tihtipeale tantsulist voolavust ja annab mänguruumi olla loominguline. Minu tunnis kohtab ka mitmeid elemente terapeudilistest harjututsest ja taastavast joogast (restorative yoga).

Piret Madar

Tantsuline liikumine on minu jaoks eluviisiks, millest saavad jõudu nii keha kui ka vaim. Olen pidevalt ja mitmekülgselt liikunud ajast, mil 5-aastaselt alustasin sportvõimlemise ja iluuisutamise treeningutega. See aeg on hõlmanud nii treeneritööd erinevatel aladel kui ka intensiivset tööd iseendaga oma kehatunnetuse ja võimekuse edasiviimisel. Oma tõelise armastuse, Ladina-Ameerika ja iseäranis just Kuuba tantsud, avastasin enda jaoks 5 aastat tagasi. Minu vaimustus sellest on aastatega ainult süvenenud – on ju tegemist täiusliku komplektiga, mis seob endas mitmekülgset liikumist, meeletut elurõõmu, kaasahaaravat muusikat ja palju mängulisust. Seda kõike tahaks teiega ka jagada!

Maret Kasepalu

Olen õppinud psühholoogiat Tartu Ülikoolis ja töötanud psühholoogina nii haiglas, vanglas kui koolikeskkonnas. Minu elutaju on tugevasti kujundanud minu kolm last ja kaks pikaajalist kooselu. Jätkuvalt imestan ja imetlen elu mitmekesisust 🙂

Kirjuta meile 🙂

Close Menu