Shindo

Shindo

Shindo – Jaapani massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem – aitab leida vastuseid. Shindo annab uut jõudu ja ideid suurte muutuste ajas elavale, tulevikku vaatavale inimesele.
Idamaise tava kohaselt käsitleb shindo inimest kui tervikut. Igapäevaelu viib meid tasakaalust välja ning vaevama hakkavad erinevad tervisehäired.

  • Shindo eesmärgiks on vabastada keha ja meel sinna kuhjunud füüsilistest ning emotsionaalsetest pingetest ning saavutada keha ja meele tasakaal. Füüsilisel pinnal aitavad venitusharjutused hästi tugiliikumisaparaadi vaevuste ja liigeseprobleemide puhul.
  • Venituste, hingamise ja juhendaja poolse toetava massaaži mõjul suureneb keha võime taastuda ja end ise parandada.
  • Lihtsad ja tõhusad Shindo venitusharjutused lõdvestavad keha ja vaimu, samas andes energiat ja mõtteselgust ning loovad seeläbi silla südame ja maailma vahele.

Selga soovitan panna mugavad pikad retuusid, pikkade või lühikeste varrukatega pikem särk ja kui on, siis jalga varvassokid.

Terje Loorits

Tunnid toimuvad

Kolmapäeviti
17:30 – 18:45

Terje Loorits

Mina avastasin Shindo enda jaoks 2012 aastal ning sellest hetkest peale on see mind köitnud kui tõhus ja loomulik igapäevane tegevus. Juba lapsepõlves alguse saanud keha venitamisvajadus leidis mõtestatud suuna ja rakenduse. 2013-2014 läbisin Shindo assistent-instruktori kursuse ning 2016 sai minust Shindo-jomon instruktor, mis hõlmab endas ka shindo massaazhi.

Shindo massaazhi soovist anna palun teada meilile: terje.loorits@gmail.com või helista 5122945
Lisaks Shindo massaazhile teen veel MER massaazhi ning Ki-Shiatsu teraapiat.

  • Rühmatunni korratasu 10 EUR ja 5x kaart 45 EUR
  • Privaatne venitustund 35 EUR
  • Shindo massaaž 55 EUR (90 min)
  • MER-massaaž 60 eurot (90 minutit)