Shindo

Shindo

Shindo – Jaapani massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem – aitab leida vastuseid. Shindo annab uut jõudu ja ideid suurte muutuste ajas elavale, tulevikku vaatavale inimesele.
Idamaise tava kohaselt käsitleb shindo inimest kui tervikut. Igapäevaelu viib meid tasakaalust välja ning vaevama hakkavad erinevad tervisehäired.

  • Shindo eesmärgiks on vabastada keha ja meel sinna kuhjunud füüsilistest ning emotsionaalsetest pingetest ning saavutada keha ja meele tasakaal. Füüsilisel pinnal aitavad venitusharjutused hästi tugiliikumisaparaadi vaevuste ja liigeseprobleemide puhul.
  • Venituste, hingamise ja juhendaja poolse toetava massaaži mõjul suureneb keha võime taastuda ja end ise parandada.
  • Lihtsad ja tõhusad Shindo venitusharjutused lõdvestavad keha ja vaimu, samas andes energiat ja mõtteselgust ning loovad seeläbi silla südame ja maailma vahele.

Terje Loorits

Terje Loorits

Mina avastasin Shindo enda jaoks 2012 aastal ning sellest hetkest peale on see mind köitnud kui tõhus ja loomulik igapäevane tegevus. Juba lapsepõlves alguse saanud keha venitamisvajadus leidis mõtestatud suuna ja rakenduse. 2013-2014 läbisin Shindo assistent-instruktori kursuse ning 2016 sai minust Shindo-jomon instruktor, mis hõlmab endas ka shindo massaazhi.

Shindo venitustunnid kolmapäeviti kell 17.30-18.45
Rühmatunnis osalustasu 8 EUR

Shindo massaazhi soovist anna palun teada meilile: terje.loorits@gmail.com või helista 5122945

  • Privaatne venitustund 25 EUR
  • Shindo massaaž 35 EUR (90 min)