RINGTREENING

Ring-
treening

Ringtreening

Treeningu käigus liigutakse ühest harjutuse “jaamast” teise, seda kokku 3 ringi. Harjutuste puhul kasutatakse lisaks enda keharaskusele ka mitmeid lisavahendeid nagu hantlid, jõurihmad, pallid jne. Ringtreening annab hea koormuse nii ala- kui ülakehale, kasvatab lihasjõudu ja suurendab aeroobset võimekust, arendab tasakaalu ja koordinatsiooni.
Sobib kõigile, nii algajale kui edasijõudnutele, nii naistele kui meestele. Kõiki harjutusi on võimalik kohandada enda treenituse tasemele vastavalt, samuti saab harjutusi teha omale sobivas tempos.

Treener: Grete Dreverk

E 18.30
K 19.00

Lisainfo saamiseks/ registreerimiseks kirjuta: fysio.grete@gmail.com

HINNAD
Proovitrenn tasuta
1x 12€
5x kaart 50€
10x kaart 90€

PIRET

PIRET

Liikumine ja tants on Pireti jaoks eluviis, millest saavad jõudu nii keha kui ka vaim.

Piret alustas oma sportlaseteed juba 5-aastaselt sportvõimlemise ning iluuisutamisega. Selle käigus omandas ta nii liikumise üldised põhimõtted kui ka klassikalise balleti ning karakter- ja seltskonnatantsu alused. Oma tantsulistes katsetustes on ta läbi käinud ka kabaree- ja showtantsu faasi, tantsides lühiajaliselt erinevates showtantsutruppides. Aastast 1999 on Piret American Council of Exercise poolt sertifitseeritud rühmatreeningute instruktor ning on 10 aastat juhendanud erinevaid tantsulisi ja üldkehalisi grupitreeninguid nii täiskasvanutele kui lastele.

Salsa ja teised Ladina-Ameerika tantsud avastas Piret enda jaoks 2014. aastal Kuubal. Kuigi Piretit köidavad erinevad tantsud, on tema vaieldamatu lemmik Kuuba salsa. Eelkõige paelub teda selle tantsu elurõõm, mängulisus ja liikumise mitmetahulisus. Piret osaleb tihti erinevatel tantsufestivalidel ja workshoppidel ja täiendab oma tantsu- ja õpetamisoskust kogenud treenerite käe all. Õpetamises keskendub ta eelkõige baasasjade kvaliteedile ja lähtub põhimõttest, et põhisamm on iga tantsu vundament.